Katarzyna Zielińska - specjalista ds. jakości obsługi Klientów i sprzedaży, kreator wizerunku firmy oraz PR

"Spotkanie to początek, współpraca to postęp, pozostanie razem to sukces" to motto, którym kieruję się od 15 lat pomagając firmom świadczącym usługi dla ludzi.

68 % Twoich Klientów odchodzi z powodu złej jakości obsługi Klienta. ​ Lojalność Klienta to nie tylko cena i jakość towaru​ to przede wszystkim odpowiednie przygotowanie i umiejętności społeczne Twojego personelu.

Moje doświadczenie i wiedzę zdobywałam przez 15 lat. Pracowałam na wszystkich stanowiskach związanych z bezpośrednią i pośrednią obsługą Klientów. Współpracuję z właścicielami firm w zakresie poprawy i kreowania wizerunku, zarządzania zespołem pracowników, systemami motywacyjnymi i lojalnościowymi. Wiem co to jest profesjonalna obsługa Klienta, jak komunikować się z Klientem, jak budować relację partnerską i sprawić by Twój Klient czuł satysfakcję i zadowolenie wynikającą z rozpoczęcia i trwania relacji z firmą.

Od lat związana jestem z rozwijającą się ciągle w Polsce branżą sportową. Pomagam tworzyć miejsca, które budują swój sukces na zachwycającej obsłudze Klientów. Ukończyłam szkolenia komunikacji interpersonalnej, proklienckiego modelu sprzedaży, zarządzania zespołem i wiele innych. Jestem profesjonalnym menadżerem, który Klientów traktuje jak Gospodarz w swoim domu i tego oczekuje od swojego zespołu.

Katarzyna Zielińska
- specjalista ds. jakości obsługi klientów i sprzedaży, kreator wizerunku firmy oraz PR